| theforce a întrebat:

Salut, am fost putin ametit zilele astea, si am pierdut termenul pe primul semestru la facultate sa imi depun dosarul pentru bursa sociala.
Intrebarea mea este, am norocul si sansa sa imi depun dosarul pe semestrul 2?
Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cate stiu dosarul pentru bursa sociala se depune anual, la inceputul anului universitar. Totusi, poti incerca sa-l depui si la inceputul semestrului, n-ai nimic de pierdut, doar de castigat. Oricum, intreaba si la secretariatul facultatii. Numai bine!

1 răspuns:
| alesiasaf a răspuns:

Cererile si dosarele pentru bursa sociala se depun in fiecare semestru. Deci da, poti sa depui dosarul in semestrul 2. Atentie doar, fa-ti dosarul din timp ca din cate stiu eu trebuie si acte de la finante, care se elibereaza doar in vreo 10 zile.