| Krauser a întrebat:

Acum intru in clasa a X-a, sunt profil real, stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la filologie, intensiv franceza.Trebuie sa dau diferente la latina, franceza, istorie si geografie. Stie cineva un site de unde pot sa fac exercitii sau ceva de genul, sa ma ajute sa iau o nota mai mare?

1 răspuns:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Din pacate nu cred ca gasesti pe internet asa ceva ia legatura pe fb cu cineva din clasa respectiva si cere caiete