| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Buna ziua, am luat niste bilete la un festival mai demult si le-am verificat la agentia de la care le-am cumparat si mi-au zis asta
Biletele sunt achizitionate prin intermediul unui outlet si nu sunt nominale.

Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca, acele bilete nu au fost eliberate pe nume de persoane, puteau fi folosite de oricine le prezenta.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adica poate sa le foloseasca oricine nu au nume prenume trecute pe ele, dar grabeste te ca expiră.