| mitibisi96 a întrebat:

Buna Ziua!
Eu am cumparat bilete la concertul lui lady Gaga de pe 16 august pe National Arena. Dar locatia s-a schimbat si concertul se desfasoara in Piata Constitutiei! Eu am cumparat biletele cand site-ul Mytickets.ro le-au pus la vanzare. Am luat bilete la Gold Circle cu suma de 345 de lei. Am observat ca acum s-au pus niste bilete noi de vanzare, dar spune la Gazon C.
Intrebarea e urmatoarea: daca pot ramane cu biletele pe care le-am cumparat sau trebuie sa le cumpar!? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Hey! salut Alex!
stiu ca n-am mai vorbit de muuuult, dar uite ce am mai aflat si eu
http://www.jurnalul.ro/......619721.htm
http://www.myticket.ro/......-ball.html
dar probabil ca stiai asta deja,
sunt de parere ca poti ramane cu biletele initiale! :D

2 răspunsuri:
| YourNightmare a răspuns:

Conform celor zise la stiri, se vor aseza tribune in Piata Constitutiei astfel incat sa respecte biletele cumparate deja. Au si mentionat ca cei care si-au cumparat bilete pot sa stea linistiti ca se vor respecta asezarile inscrise pe biletewinking

| mitibisi96 explică (pentru YourNightmare):

Ok multumesc mullt!@:*