| Csabesz a întrebat:

Buna Ziua. Am o mica intrebare, exista acest concurs la pepsi&lays si am cumpart niste chipsuri lays si nu gasesc codul unic pe ele. Un ajutor va rog

4 răspunsuri:
| Laura0 a răspuns:

Eu cred ca-i o facatura...ai observat ca nu castiga nimenilaughing?

| cezarelzaharel a răspuns:

Daca te referi la pungile alea cu banda verde de la cosmote... rupe punga de la "incheietura„ si ori cum scrie pe spatele ei unde se afla codul. BAFTA!

| MadiAlice a răspuns:

Pe spatele pungii vei vedea scris chiar pe mijlocwinking
Funda?

| BiaLoveYou a răspuns:

Dupa ce ai rupt unde scrie in spate gasesti codul unic aici, rupi punga in doua de acolo si scrie pe acolo : codul unic -> si acoloo scrie cevaa... FUNDA? big grin