| NataliaElena22 a întrebat:

Unde gasesc codul unic pe punga la lays? stiu ca scrie ca se gaseste sub lipitura ambalajului, dar am desfacut punga in toate modurile si nu am gasit nimic.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| cooldreams a răspuns:

Intoarce punga pe dos, astfel incat partea argintie din interior sa fie pe afara. O sa gasesti acolo o lipitura si, sub ea, o sa gasesti pe la mijloc, pe partea alba, un cod format 10 cifre si litere scris cu negru. Succes! (De obicei eu nu ajut concurenta, dar, in acest caz am facut o exceptie.)
PS: masinile vor fi ale lui moi! big grin