| letni a întrebat:

Buna ziua.
Cand am fost in liceu am trecut printr-o perioada mai grea si am renuntat la scoala dupa clasa a10-a.As vrea sa stiu daca exista o posibilitate de a ma inscrie iar la scoala ca sa-mi termin studiile, tin sa precisez ca am 23 de ani si am renuntat acum 5 ani si daca nu ma insel 10 clase erau obligatoriu. Va multumesc anticipat dau fundita.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, exista, te poti inscrie la un liceu care are invatamant fara frecventa sau cu frecventa redusa. Te poti interesa la Inspectoratul scolar judetean de asemenea licee.