| blacknegru a întrebat:

ce site ma ajuta sa fac temele cu copilul in clasa a2a, rezolvari la exercitiile de matematica. Va multumesc

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Daca este vorba doar de matematica ar trebuie sa puteti rezolva cu usurinta temele copilului. In clasa a 2a daca nu ma insel se fac adunari, scaderi si ecuatii simple. Adica lucruri elementare. La celelalte materii va puteti folosi de informatii de pe intenet desi nici acolo nu ar trebui sa intampinati probleme.

| buffa a răspuns:

Http://raspuns.ru
Poftim. Incercati, daca nu dati search pe google.