| BeautifulSunflower a întrebat:

Daca eu am doar un vaccin ( de la nastere) pana in prezent, iar in dosarul pentru liceu trebuie sa depun fisa cu vaccinurile, ce fac? Parca e ilegal sa nu iti vaccinezi copilul, nu-i asa? Mama mea a decis sa nu mai fac vaccinurile deoarece la primul am facut febra de 40°C.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Legea privind vaccinarea obligatorie a copiilor este aproape gata dar ea inca nu a fost adoptata. Asa ca, pana la adoptarea respectivei legi, nu vei avea probleme.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexbit90 a răspuns:

Nu cred sa fie foarte mare problema, o sa explici si probabil o sa inteleaga nu cred ca esti primul in situatia astahappy

| WiliamCoiLung a răspuns:

Le faci si gata