| teiube a întrebat:

Buna ziua daca vreau sa ma mut in in cadrul aceleias facultati dar la alta specializare se poate si cum se procedeaza de ex sunt la sja-specializarea administratie publica si vreau sa ma mut la sja specializarea drept

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pe noi trebuie sa ne intrebi. Vezi ce spune regulamentul de organizare si functionare a facultatii respective. In orice caz, daca s-ar aproba transferul, cred ca ar trebui sa dai mai multe diferente.