| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, eu am media 8, 28, liceul la care doresc se intra in 2021 cu 7, 37, credeti ca am vreo sansa sa intru anul asta fiind mediile mai mari la licee? Va rog sa-mi spuneti, liceul este Economic si se numeste A, D XENOPOL, in Bucuresti!

Răspuns Câştigător
| flamingloss a răspuns:

Buna, eu zic ca intri clar. Nu cred ca are cum sa creasca asa de mult media incat sa fie mai mare decat a ta

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Intri, e diferența de aproape un punct. Nu are cum sa crească chiar atat. Cresc doar cu câteva sutimi.

| Andraaa3103 a răspuns:

Intri 100%