| andradamarin23 a întrebat:

Buna ziua! Eu is corigenta la 2 materii si ambii profesori is in greva de 3 saptamani. Nu stiu cum sa fac sa nu raman. Am vorbit cu diriginta, dar aparent nu se stie ce se va intampla cu corigentii si nu zice nimeni nimic. Am vorbit cu o profesoara la care sunt corigenta si mi-a zis doar sa invat si voi raspunde cand se va putea... si eu mai am doar o ora cu ea si aia fiind in ultima zi. Intrebarea mea este CE SE INTAMPLA CU CEI CORIGENTI IN GREVA ASTA? De ce nu zice nimeni nimic si despre ei?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se intampla 2 lucruri:
1.Vor trebui sa fie asculati si sa obtina o nota care sa-i scape de corigenta.
2. Daca si dupa ascultare raman corigenti, la cel mult 2 materii, vor trebui sa sustina examene de corigenta.

Răspuns utilizator avertizat