| mihai477 a întrebat:

Imi puteti recomanda un/o profesor /profesoara bun/ buna de limba engleza in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| PrincessAndreea a răspuns:

Daca esti chiar interesat si chiar vrei sa inveti engleza iar parintii tai auun salariu decent, te as sfatui sa te duci la Shakspeare school. Are 4 sedii in oras! Pentru mai multe detalii, te sfatuiesc sa intri pe site ul lor! Sunt eleva de trei ani acolo, am un examen luat cu 144 de puncte din 150!

| mihai477 explică (pentru PrincessAndreea):

Si daca am loc de munca si nu pot ajunge la sedintele lor, ce ramane de facut? banuiesc ca sunt anumite zile si ore la care desfasoara sedinte.