| emy a întrebat:

Imi spuneti si mie, va rog, cateva exemple referitoare la "Importanta eticii si responsabilitatii sociale in afaceri"? Am mare nevoie de aceste exemple, si nu gasesc nicaieri.Va multumesc anticipat si va doresc toate cele bune!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Prea necunoscut conceptul de "business ethics" la romanasii nostri, oameni de afaceri:d --- gasesti in acest curs exemplele de care ai nevoie http://www.biblioteca-digitala.ase.ro/biblioteca/carte2.asp?id=398&idb=
Spor!

1 răspuns:
| emy explică:

Allesia5158:Mersi mult! Dar, daca te-ai referit la mine, sa stii ca eu nu sunt om de afaceri'mie imi trebuie pentru o tema.