| Sebastian1236882 a întrebat:

Buna ziua, pentru inscrierile la liceu pot merge cu o matusa daca nu are nici o reprezentatie de la parinti? Va rog raspundeti repede dau coroana

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Eu am fost singură și m-am înscris. Deci presupun ca merge, doar dacă nu s-a mai schimbat ceva în ultimii 14 ani?
Sună la secretariat și întreabă, doar ca să nu bați drumul degeaba

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are nevoie de ceva de la părinți, că nu te înscrii la grădi.

| mi25 a răspuns:

Parintele trebuie sa semneze, deoarece pana la 18 ani el este tutorele tau.