| Ralux a întrebat:

Stiti cumva numarul de telefon al scolii nr.79 din Bucuresti? As dori sa sun pentru a afla rezultatele de la olimpiada de romana faza pe municipiu, olimpiada pe care am dat-o ieri.Multumesc anticipat! happy
P. S.: Am vazut ca site-ul lor oficial a fost desfiintat din pacate. crying

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Adresa: Str. Cuza Voda, Nr. 51
Telefon: 021/3360911, 021/3357604
Fax: 021/3360911

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Numarul de telefon il aflii de aici :http://www.bucuresteni.ro/servicii/scoli/Scoala_Nr_79_4668.html--- verifica daca corespunde locatia scolii pe harta si nu suna astazi( este dumineca ---posibil sa-ti raspunda portarul! )