| va21102001 a întrebat:

Bună ziua, sunt clasa a 11-a si sunt la un profil de mate info. Dau bacul la informatica si mai departe as vrea sa merg pe securitate sau un domeniu in armata. Ce mi-ati sugera? Precizez ca nu sunt apt din punct de vedere medical. (Am plaftus)

2 răspunsuri:
| cyberalex a răspuns:

Ideal, Academia Militara, daca nu, o facultate cu profil informatic cu specializare in sisteme de securitare, criptografie, etc.

| va21102001 explică (pentru cyberalex):

Din cate stiu la Academia Militara trebuie sa dai probe sportive si sa fii apt din punct de vedere medical. Ceea ce eu nu sunt