| internaut97 a întrebat:

Buna ziua!
Sunt in clasa a 12-a (tehnic nu mai sunt de cateba saptamani) la mate-info.
Voiam sa intreb daca la romana la subiectul III se da neaparat la.alegere dintre mai multi autori sau poate sa dea numai unul.
De asemenea, vreau sa stiu daca de exemplu nu scriu cel putin doua pagini ( sau 600 de cuvinte), iau macar punctajul pentru continut, sau nu iau nimic ( nici cele 14 puncte pentru redactare, nici cele 16 pentru continut )
Multumesc mult!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum ai rezolvat?