| LorE_1016 a întrebat:

Sunt noua aici.Precizez ca sunt clasa a8a.Inca din clasa a7a ma gandesc la un liceu pe care sa-l urmez apoi dar nu sunt sigura pe mine. M-am gandit la mai multe variante dar...am dat inapoi...acum ma gandesc sa fac un liceu normal cu un profil de istorie si apoi sa dau prin armata. Ce-mi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| babyblue a răspuns:

Pai, de ce nu incerci la liceul militar?
Totusi, daca nu vrei liceul militar, poti alege intre filologie si stiinte sociale.

4 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

In armata e foarte greu.Nu prea e pentru o femeie. Dar daca chiar vrei poti opta pentru orice liceu la profilul de Stiinte Sociale.

| yoo23 a răspuns:

Nu stiu... daca tie iti place in armatam mie unul nu imi place ideea. Du-te la mate-info daca iti place info si mate, sau filologie daca iti place engleza, romana, latina. ( plus ca in clasa 11, 12 nu mai faci mate :X)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te tot schimbi pana la admitere, chill. Eu voiam intr-un liceu diferit in fiecare saptamana laughing

| LorE_1016 explică:

Nu prea imi place matematica big grin. Dar m-am gandit sa dau si la un profil care sa am si un viitor bun. Dar da o sa dau la filologie