| ionutz7 a întrebat:

Sunt student in anul 3 la specializarea Calculatoare si tehnologia informatiei. De curand ni s-a spus sa ne alegem un profesor pentru a ne fi indrumator spre realizarea temei de licenta. Dar problema mea este ca nu prea am nici o idee despre ce tema as putea sa aleg. Daca cineva este binevoitor si are vreo idee depsre o tema la licenta, v-as ruga frumos sa ma ajutati. Ma intereseaza in special partea hardware.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai, in general fiecare profesor indrumator are si o lista de propuneri pentru lucrarile de licenta. te poti foarte bine informa de la profesorii cu care ai vrea sa lucrezi.

| maniac5000 a răspuns:

Uitate aici pe site-ul asta si poate iti vine vre-o idee
http://etti.utcluj.ro/finalizare-studii.html