| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua sunt un tanar bucatar si as vrea foarte mult sa aflu cum as putea invata franceza la nivel mediu cat mai repede posibil!? Exista vreo modalitate si daca este care este cea mai eficienta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci niste cursuri intensive, insa nivelul ala mediu il castigi in timp (2-3 ani) daca nu stii deloc limba

| OnuOnulică a răspuns:

Niste cursuri particulare dar ar fi bine sa incepa de la 0 cu tine si sa te invete doar ce e necesar.

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Meditatii.