| newaccountbye a întrebat:

Buna ziua! Știți vreun site care face lucrări bune pentru licența? Mentionez, nu vreau sa fie plagiate și îmi recomandați doar dacă ați lucrat cu ei!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai iti iei secretar care sa faca in locul tau facultatea si sa faca licenta daca tu nu esti in stare. Ca daca o cumperi de pe net realizezi ca va fi plagiat 100% nu?

| dullcat a răspuns:

Nu.Iti sugerez sa muncesti singur/a.Economisesti bani si e dovada ca nu ai trecut prin facultate degeaba.

| Frank51 a răspuns:

N-am lucrat cu nicio astfel de companie însă am văzut că oferă garanție, adică ori lucrarea trece și îți obține o notă mare, ori primești banii înapoi, într-un fel nu ai cum să nu iei licența daca faci cu cineva de genul.

| johnnny123 a răspuns:

Tu pentru ce ai făcut facultatea aia dacă nu s-a lipit nimic de tine?
Și cu ce o să te ajute o lucrare de licență cumpărată dacă nu ești în stare să faci nimic?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ți-e rușine?

Răspuns utilizator avertizat