| NoOne18 a întrebat:

Ce site/firma pentru lucrari de licenta cumparate imi recomandati? sa fie nota maxima si sa mi-o faca astfel incat nu e plagiata
P.s sunt la kinetoterapie...

6 răspunsuri:
| Iamforfun a răspuns:

Încearcă să lucreze tu personal la licență.
Oricum trebuie să o prezinți în fața comisiei.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ți-e așa, puțin, scârbă de tine?

| NoOne18 explică (pentru supadeceapa):

Nu

| supadeceapa a răspuns (pentru NoOne18):

Mai bine te duceai la muncă in Anglia. Acum, mai greuț. O sa fii someruț cu diplomă rolling on the floor.

| mastadont a răspuns:

Niciuna, majoritatea dau niște țepe groaznice. Ține cont de faptul că nu prea ai cui să te plângi dacă iei vreuna, că nu știu cât de legal ar fi să-ți facă cineva licența.
Cunosc multe persoane care au încercat ce vrei tu și s-au cam ars, țeapa minimă e de vreo 1000 de lei așa că ai grijă să nu te trezești și fără licență și fără bani.