| adnana2013 a întrebat:

Buna ziua TPU.Am nevoie urgenta de voi..de un sfat de o idee. Anul acesta am avut ceva probleme medicale si nu am ajuns la doua dintre teze, cea la psihologie si la engleza.Cand am revenit la cursuri, chiar in prima ora am dat teza la psihologie.La engleza,m-am dus la doamna sa o rog sa dau si eu teza si mi-a zis:,, Cand o sa am subiectele la mine ti le voi da!"...a doua oara cand am avut engleza nu a mai zis nimic de nicio teza.e o profesoara batrana si destul de ursuza.Mai sunt 2 saptamani pana la vacanta, lunea si miercurea am ore cu ea. E posibil sa nu ma lasa sa dau teza? Are dreptul de a nu-mi da teza? :-s PS: sunt clasa a X-a la un Colegiun National

1 răspuns:
| Michaelis a răspuns:

Ar trebui sa-i mai amintesti daca ii asa dupa descrierea ta. Ea ar putea sa si uite de ea si sa ti-o deie in timpul verii. Trebuie mai bine sa te duci si so mai cauti pe la scoala si sa-i zici sa-ti deie.Sau poate sa te lase neincheat daca nu dai, dar oricum nu se va ajunge la situatia asta.Iti urez mult noroc.
Fundita?happy