| Cineva5 a întrebat:

Unde sunt prin bucuresti licee care au gilologie fara bilingv?

1 răspuns:
| crissu_8850 a răspuns:

Sunt o gramada de optiuni la filologie nu numai cu bilingv...pot fi doar cu intensiv engleza, franceza, japoneza etc...sau filologie simplu. Ceea ce poti face e sa cauti pe net pe google sau sa faci rost de un "pliant" din acela cu toate liceele disponibile in Bucuresti si sa-l studiezi cu atentie si acolo o sa vezi tot ce ai nevoie si media de intrare in care te incadrezi si tot; succes