| CineSuntEu a întrebat:

Vreau sa imi fac lucrarea de licenta pe "Motivarea functionarilor publici" si sa aflu ce anume ii motiveaza...
Imi puteti da idee la partea teoretica ce cuprins ar trebui sa am? Adica ce anume este mai important sa prezint cum ar trebui sa arate... si daca aveti ceva carti sau articole legate de motivatie. Multumesc

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

"Motivarea functionarilor publici"?! Pai, din experienta ultimilor 25 de ani, raspunsul este spaga! Cum ar trebui sa arate? Pai, de obicei intr-un plic, de preferinta din hartie mai groasa, sau ambalat corespunzator.