| catalin542000 a întrebat:

Salut, am primit raportul de antiplagiat pentru lucrarea de licență.
A fost făcut în plagiarism detector.
Treaba este ca am primit în forma html și ar trebui sa pun în lucrarea de licență care este în word.
Am încercat sa convertesc raportul din html în word, a mers dar nu arata raportul deloc cum trebuie, este aruncat pe foaie de aiurea nu se înțelege nimic.
Cum aș putea converti fără sa afecteze aranjarea în pagina din html în word?

Raportul este în plagiarism detector, zic numele rogramului ca să aveți idee despre cum ar trebui sa arate raportul pe foaie.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă un print screen la raport (deschis în browser) și inserează imaginea în pagina word (= „cuvânt"; nu lume = worLd...) rolling on the floor

| adryang78 a răspuns:

Cum anume ai încercat să-l convertești?
Sunt multe site-uri gratuite care pot face asta, nu toate sunt la fel de bune, dar poți încerca pe mai multe. Dai o căutare "html to word" și le iei la rând.

| Traianasb a răspuns:

Teapa tehnoredactare.com si redactareproiecte.ro. Cele mai noi site-uri ale escrocului sunt tehnoredactare.com si redactareproiecte.ro. Țeapă, escrocherie, Țeapă, escrocherie, înșelăciune, fraudă, plagiat: ALEART PRODUCTION – ROMANIA HABITAT DIVISION SRL, CUI: 48455074, WORLD CLASS TEXT SRL, CUI: 42231280, SUBSISTEM ANTIPLAGIAT SRL, CUI: 36777424 (fosta CERCETARI NEPLAGIATE SRL, fosta DEGREE CONSULTING SRL),