| Deliaelenam2024 a întrebat:

Bunaaa
Cum pot fi rea cu colegii? Adică îmi cer încontinuu apă și mâncare sau altceva și mă enervează
Și vreau să le fie frică de mine ca să nu îmi mai ia nimic

Răspuns Câştigător
| medicveterinarbucuresti a răspuns:

I-ai la misto, nu te enerva ca le "vei da apa la moara". Cand vor apa, deschide sticla si scuipa in sticla (pana la urma e saliva ta). Fa-le o farsa, pleaca de acasa cu apa, dar pune multa sare si amesteca, cine va gusta sa ii para rau. La fel si cu mancarea.
Din pacate in perioada liceului si scolii asa sunt toti, iti recomand sa nu te superi ca te vei consuma ft mult. I-ati amica cea mai buna si mergeti si mancati intr-un loc retras. Take care!

| Deliaelenam2024 explică (pentru medicveterinarbucuresti):

Mersi pentru idee așa o să fac vreau să văd ce față o să facă

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le mai dai.

| Violleta2022 a răspuns:

Paraste-i la invatatoare, ca frica de tien nu au cum sa iaba odata ce te intimideaza si-ti ia mancarea.

| ReddY25 a răspuns:

Nu și gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudați colegi ai. De ce ți-ar cere apa și mâncare?
Nu exista o cișmea in acea școală?
Ei nu au macar 5 lei să-și cumpere ceva de mâncare?
În plus, cu câtă mâncare vi tu la tine de ai să împarți la fiecare?

| MistarGoGu a răspuns:

Iti trimit eu 4 raketi moldoveni sa le facă un masaj cu coada de la Kalashikov pe spinare sa vezi ca NU TE mai deranjează nici? Dracu. 500 € / raket cu cazare si masa la tina acasa e o.k?
?

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Le zici, NU!