| ionutbrezeanu a întrebat:

Ca ce pot lucra dupa ce termin Facultatea de Stiinte Economice din Ploiesti, specialitatea Cibernetica/ Informatica-Economica?

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Gasesti pe site-ul facultatilor ce poti lucra. Poti lucra multe teoretic laughing statistici noi pentru cei care chiar lucreaza nu sunt. Pe partea financiara se lucreaza mult cu programe, deci ai putea lucra in crearea si mentenanta programelor de contabilitate sau ceva asemanator.