| yoyoalecs a întrebat:

Ca si lectura suplimentara,cam de cel nivel, adica pentru ce clasa este Toate panzele sus? Funda mareee!

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

O prietena de-a mea a avut-o in clasa a 5 a. Dar vara-mea in clasa a 6 a. Acum depinde de profesor. De axemplu eu Trebuie sa fac Batlagul in clasa a 8 a, dar l-am avut de citit pentru a 7 a.
Eu zic ca poti sa o citesti la orice varsta.

| DWDT a răspuns:

Eu am citit-o pe la 12 ani si chiar dupa ce am terminat-o s-a difuzat filmul. Nici nu m-am uitat laughing oricum e o carte destul de grea si cu multe detalii. Ai grija, sunt doua volume. bafta si spor la citit. funda?

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Pai de la clasa a V a in sus o poti cita ca sa intelegi ceva. Nu conteaza in ce clasa esti ca sa citesti ceva suplimentar. Trebuie sa iti placa si sa intelegi ceva din poveste. Fundaa? puppy dog eyes

| QµeeК a răspuns:

Hello! Am fost in clasa a cincea si mi-a dat intr-o luna imi amintesc o carte de citit(Toate panzele sus). Deci e pentru clasa 5-6. Sper ca ti-am fost de ajutor.

Fundoi? big grin

| ElenaABC a răspuns:

Eu am avut-o de citit anul acesta, adica in clasa a 8-a.

| DexterMorgan a răspuns:

Nu conteaza clasa/varsta in ceea ce priveste alegerea ta.E pentru toate varstele, asa ca stai linistit.