| ChristinaO a întrebat:

Cam cata baza se pune pe materiile reale(matematica, fizica, chimie)la liceu, la filologie? multumesc!

3 răspunsuri:
| madyxo a răspuns:

Din cate stiu...de prin a-11a nu mai faci mate, chimie si fizica...

asta e din ce am auzit...cand ajung pe acolo big grin...o sa am raspunsul concret

| Anonim_4797 a răspuns:

Buna.nu se pune mare baza, mai ales ca din a 11 nici nu le mai faci; o sa faci un fel de combinatie intre toate astea, numita stiinte.iti spun pentru ca am fost la filo happy

| necu91 a răspuns:

Intre 0 si 5 % happy