| alex495 a întrebat:

Cam ce arie lumineaza un reflector de 100 de lumeni? Aria in metri. Ce suprafata

5 răspunsuri:
| KERE a răspuns:

Inreaba-ti profa de mate

| alex495 explică (pentru KERE):

Pfff acum trebuie sa pun iar intrebarea pentru ca un idiot a raspuns cretineste. Acum nimeni numai rasp unde pentru ca o sa creada ca am dat funda si nu se mai chinuie sa raspunda

| KERE a răspuns (pentru alex495):

Auzi tu eati idiot nu eu

| KERE a răspuns (pentru alex495):

Auzi tu esti idiot nu eu

| alex495 explică (pentru KERE):

Da frate sigur. Eu distrug intrebarile altora. Deaia s a stricat TPU din cauza vostra a astora care raspundeti fara sa ganditi. E logic ca daca am intrebat aici, am mai intrebat si la scoala (btw nu profa de mate ci aia de fizica ca lumeni sunt din fizica) si la magazin dar aia nu au stiut si de aia speram la cineva care stie dar acum din cauza unui cretin care mai si comenteaza trebuir sa pun iar intrebarea si sa sper ca nu o va strica unu ca tine iar