| BlackRainbow a întrebat:

Cand aflu la ce liceu am intrat? Si cand trebuie sa depun dosarul?

Răspuns Câştigător
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

In 13 afli la scoala si din 15 poti sa mergi la liceu sa iti depui dosarul :*

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Deci nu e prima oara cand citesc pe acest site o astfel de intrebare.
acum un an cand am intrat eu la liceu mi s-a zis la scoala si cand ar trebui sa se afiseze rezultatele pe net si in ce perioada se depune dosarul. bineinteles ca pe net sigur scrie, la stiri sigur sa anuntat. e asa greu oare sa fiti atenti un pic? ca pana la urma e vorba de viitorul vostru.
oh go on

| blackdragon_7370 a răspuns:

Cred ca poti afla la ce la ce liceu ai intrat pe 12 iulie.Incepand de pe data de 15 iulie trebuie sa depui dosarul.

| McCrush a răspuns:

Dupa 13 iulie (succes!)