| lau23 a întrebat:

Vreau sa stiu cand aflu la ce liceu am intrat si cand trebuie sa ma duc cu dosarul la acel liceu.

Răspuns Câştigător
| anonim0000001 a răspuns:

Pe 15 afli rezultatele si cred ca la liceu tot pe 15. Intreaba la scoala, ei sigur iti vor spune.

6 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Afli pe 15-16 iulie.
Iar între 17-27 iulie trebuie să mergi să depui dosarul care va cuprinde : cerere de înscriere, fişa medicală, foaia matricolă, foaia cu notele la EN.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Din momentul in care ai aflat rezultatele, poti sa mergi sa iti depui si dosarul. Eu m-am dus a 2 zi sa il depun. Parca timp de o saptamana poti sa mergi sa il depui.

| teeressa a răspuns:

Intreaba-ti dirigintele la scoala, apoi poti merge sa-ti depui dosarul la acel liceu.

| lau23 explică (pentru teeressa):

Dirigu mai rau ma incurca e un pacalic un pacate amarate nu stie nici el nimic mai rau te incurca

| RaspundeUrgent a răspuns:

Vezi ca scrie in brosura aia cu licee pe care ai primit-o... undeva pe primele pagini