| anonim_4396 a întrebat:

Cand incep studentele ( hai, si studentii cu toate ca nu prea ma intereseaza de ei ) facultatile laughing?

27 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exact in aceeasi zi cand incep si studentii, facultatile!
Candva in octombrie, inca nu s-a anuntat oficial data.

Răspuns utilizator avertizat
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Violleta2022):

Si in ce data incep si studentii facultatile?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Care e aia?

| Violleta2022 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Candva in octombrie. Se va anunta curand.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Violleta2022):

Am inteles, multumesc

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai lasa cand incep, problema e cand incep cazarile in camine. happy

| Catrice a răspuns:

Unii pe 1/10, alții mai repede, fiecare după posibilitățihee hee

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Catrice):

Mersi de raspuns. Abia astept(am) intoarcerea lor rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ds,mișto sa treci pe lângă universități la deschidere. Au...ai ce vedeahee hee

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Catrice):

Gura aurita ( maini aurite) ai avut cand ai zis asta rolling on the floor. Total de acord cu tine

| Catrice a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Amuzant e ca am vrut sa scriu de la început "ai" și o ieșit "au"...n-am mai ștershee hee

| gabicoo a răspuns:

In Afganistan au început deja!
winking

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru gabicoo):

Ce treaba are Afganistanul cu facultatile?

| gabicoo a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mă refer la facultățile din Afganistan!
Talibanii au zis că au voie să meargă și studentele la facultate îmbrăcate în niqab și însoțite de un mahram. Aici e șansa ta! Te faci mahram de închiriat!
laughing

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Depinde de facultate. Sora mea începe pe 27 septembrie. Alte facultăți încep mai târziu.

| SingleForOne a răspuns:

Când vor ei și ele. Poate să stea și la mare, că nu-i obligă cineva, atât timp cât taxele sunt plătite conform contractului de studiu (pentru cei de la taxă, iar cei de la buget poate li se va retrage beneficiul dacă nu mențin o medie bună... doar cred).

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru SingleForOne):

Sa lase marea ca e frig de acu si sa vina inapoi sa aiba militarii la cine sa se dea si studenti cu care sa se bata ( mai mult sa ii bata ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi pe 1 octombrie, altii chiar de pe 18 septembrie

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Amin. Multumesc de raspuns

| Ava1231 a răspuns:

27 septembrie, luni
S a anuntat deja

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Ava1231):

Multumesc frumos de raspuns! Hai ca nu mai este mult laughing

| Ava1231 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu mai e mult si incepe necazu

| Yparisa a răspuns:

Octombrie, ca în fiecare an.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Yparisa):

Valeu... deci pana in Octombrie tine aceasta asteptare? laughing

| Yparisa a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Da, anul academic mereu a început pe 1 octombrie.