| Andreea1095 a întrebat:

Cand ma duc sa platesc taxa de confirmare a locului la facultate pot sa cer un transfer de la o specializare la alta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Afli raspunsul precis cand mergi sa platesti taxa.
Raspunsul depinde de prevederile din regulamentul facultatii, fiecare are o reglementare proprie. De asemenea poate depinde si de unele conditii, respectiv daca admiterea a fost separata sau nu pentru specializari, daca media ta de admitere este cel putin egala cu a ultimului intrat la specializarea pe care o vrei, daca mai sunt locuri la acea specializare, etc.

| Andreea1095 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns.Voi incerca sa iti dau fundita mai tarziu pentru ca acum nu apare in dreptul raspunsului tau.

1 răspuns: