| ravanoos a întrebat:

Cand s-au dat probele de aptitudini pentru intensiv engleza la admiterea la liceu? Am auzit ca normal se dau la vara insa am vazut in ghidul pentru admitere pe care ni l-a dat diriginta ca aceste probe s-au dat in 28-29 mai... Deci, daca as fi vrut sa ma duc la stiintele naturii intensiv engleza, acum e prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| radumihai1999 a răspuns:

26.05.2014 afost inscrierea si pe 28-29 au fost date probele. Da e prea tarziu. Diriginta voastra trebuia sa va anunte si sa va instruiasca. Luni 02.06. 2014 se afiseaza rezultatele. Imi pare rau pentru tine. Funda?

1 răspuns:
| ravanoos explică:

Multumesc pentru raspuns big grin M-am interesat la liceul la care vreau sa merg, si am aflat ca acolo acest examen va fi sustinut doar la sfarsitul lunii august (de ce, nu stiu)