| alinlovin4 a întrebat:

Cand se aduc rezultatele repartizari la liceu a anului 2012, in care am fost la scoala cu un parinta, si asa mai daparte...

Răspuns Câştigător
| Asfgrhr a răspuns:

Buna. Rezultatele se vor afla pe data de 15-16 iunie.(nu mai stiu sigur.si eu astept rezultatele repartizarii)

| alinlovin4 explică (pentru Asfgrhr):

Si dup ce trebuie sa fac

| alinlovin4 explică (pentru Asfgrhr):

Si pana atunci treduie sa fac rost de actele alea care trebuie?

| Asfgrhr a răspuns (pentru alinlovin4):

Pai, nu ai primit o brosura cu licee? Acolo ai si tot ceea ce trebuie sa iei de la scoala pentru a duce documentul tau la liceu.

4 răspunsuri:
| Scikofit a răspuns:

Pana pe data de 15 happy