| KinoAndreea a întrebat:

Cand se afiseaza la ce liceu ai intrat si profilul? Si unde? Pe edu.ro?

Răspuns Câştigător
| Zuzurelluu a răspuns:

Buna draga mea!:* Si eu sunt in aceisi situatie. Dar rezultatele repatizarii computerizate se vor afisa in data de 15.07. 2012 nu stiu la ce ora dar pe data aste se vor afisa,, iar pe 16 se vor afisa in unitatile de provenienta. Sper ca te-am ajutat si iti doresc sa intri acolo unde ti-ai dorit tu! Te pup si bafta!:* Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| RELU2749 a răspuns:

Pe 12 iulie.Sigur este asa pentru ca
asa scrie in carticica aia verde care cred ca ai primit-o si tu de la dirigintele tau.
Funda?big grin

| MhElenag a răspuns:

Pe 16 iulie :*

| mihaieparu a răspuns (pentru MhElenag):

Pe 16 iulie trebuie sa te duci la liceul unde esti admisa sa-ti depui dosarul. Ma rog... Incepand cu 16 iulie.