| MorcovMorcovescu a întrebat:

Cand se completeaza optiunile de adimitere in liceu? Sunt in clasa aVIIIa si astazi am primit fisa in care ne punem optiunile, ne-a dat-o sa o completam acasa, diriga a zis ca astea sunt alea finale, asa e? Ma cam mira...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Fişa cu opţiunile se completează DUPĂ ce se publică rezultatele la Evaluarea Naţională!

"Completarea opţiunilor în fişele de înscriere de către absolvenţii clasei a VIII-a se face în perioada 4 – 8 iulie 2014" - vezi "Calendarul admiterii" la linkul :
http://www.google.ro/......http?/url

Repartizarea computerizată se realizează în 15 iulie, se afişează în 16 iulie; iar în perioada 17 iulie-25 iulie 2014 trebuie să mergi să-ţi depui dosarul la liceul unde ai fost repartizat/ă!

Vezi alte detalii în "Broşura Admiterii 2014" de la linkul :
www.vl.edu.ro/images/stories/food/site/ADMITERE_2014/BROSURA_ADMITERE.rar

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Esti sigur ca nu ai primit fisa de inscriere? Optiunile se completeaza dupa ce dai examenul.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonymus261 a răspuns:

Nu, le completezi cu ajutorul directorului si al dirigintei, si bine inteles si cu ajutorul parintilor

Răspuns utilizator avertizat