| Ionut01x a întrebat:

Cand se fac inscrierile la liceu?

Răspuns Câştigător
| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna! Pai intre 29 iunie si 5 iulie se face completarea fiselor va adunati toata clasa impreuna cu parinti si dirigin/tele/ta si ei va dau o foaie unde completati codul liceelor pe care le stabiliti de acasa daca nu ma insel ati primit si voi aceea carte "Ghidul Candidatului" unde aveti condurile liceelor. Pe fisa de admitere trebuie trecute minim 15 obtiuni pentru ca sa prinzi sigur un loc. De acolo acea fisa este trimisa la secretariat care o inscrie in baza de date apoi prin repartie computerizata vei fi repartizata la liceu in functie de medie

7 răspunsuri:
| roxxy96 a răspuns:

Noi miercuri mergem la scoala ca avem sedinta sa ne completam fisele cu optiunile pentru liceu ca din 30 datele se introduc pe calculator

| TeoooStefan a răspuns:

Dupa data de 29 iunie pana pe 3 iulie directorul/directoarea programeaza zilele...

| AvrVladut123 a răspuns:

Marti 28 iunie funda laughing

| Oanna96 a răspuns:

Pai depinde unde ai dat examenul de capacitatehappy

dp ce l-ai dat trebuia sa-ti spuna cand sa veniti sa completati fisa pentru intrarea la licceuhappy

| AlabalaAnonim a răspuns:

Miercuri 29/06/2011 intre orele 9:00 si 15:00

| Did3 a răspuns:

Pe 2 Iulie. Multa bafta la alegerea liceului!

| bufu_9306 a răspuns:

Dupa ce termini clasa a8a