| TotEuMa a întrebat:

Cand se fac inscrierile pentru liceu :d? Listele acelea?

5 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Intre 5-8 iulie iti pui optiunile si 16-25 te inscrii la liceul la care ai repartizat/a.

| Scikofit a răspuns:

Pe 5 si 6 iulie, la noi asa e! Dar ai grija ca nu fiecare clasa merge pe 5 iulie.La noi asa e :5 iulie clasa 8-d si 8-b, deci ai grija ca poatea clasa ta trebuie sa mearga pe 7 iulie!

| Dollicious a răspuns:

5-8 iulie, dar vei fi anuntata de la scoala

| AnkaAncuta a răspuns:

Pe 5 iulie sau pe 6 big grin

| Coseraru_Teodora_1990 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu cand se fac inscrierile la liceu.Eu am 22 ani si vreau sa ma inscriu din nou la liceu am doar 8 clase si am ajuns si la liceu, doar ca am renuntat in clasa a 9a am facut doar primul semestru, va rog sa ma ajutati, inca ceva; la seral cand se fac inscrierile si la ce licee se mai face seral in bacau? Multumesc mult.