| anonim_4396 a întrebat:

Cand te inscrii la o facultate trebuie sa te duci la cabinetul facultatii sa iti faca un consult si consult stomatologic se face sau cum?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu, nu se face asa ceva. O sa ai nevoie sa depui la dosarul de inscriere o adeverinta medicala, luata de la medicul tau de familie, in care sa scrie ca esti apt/a pentru facultate.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu. Te duci la medicul de familie sa iti dea o adeverinta ca esti apt. Ii spui ca e pentru admiterea la facultate și iti da.