| ValentinaDumitru a întrebat:

Consult stomatologic gratuit prin Constanta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariusApostol a răspuns:

Daca vrei un stomatolog bun iti recomand Dr Resit Ayla. Are consultatia gratuita, intra pe site http://dentoplus.ro si suna la unul din numerele de telefon

| ValentinaDumitru explică (pentru MariusApostol):

Multumesc mi-ai fost de ajutor este un medic stomatolog exeptional care are intr-adevar si consultatia stomatologica gratuita indiferent de varsta

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate la clanta usii.De acasa.Cine crezi ca iti acorda consult gratuit in tara asta.Medicii din ce traiesc? Cred ca fabulezi.

| alessia5158 a răspuns (pentru darrio2007):

Exista si asa ceva, dar numai pentru prescolari si elevi!--- cabinetele stomatologice fiind incluse in cadrul retelei de medicina scolara, asistenta stomatologica este gratuita. Vezi in Constanta :http://www.ziuaconstanta.ro/......87551.html

| darrio2007 a răspuns (pentru alessia5158):

Mersi! Era pentru mine sau pentru ValentinaDumitru? Dupa cum si-a scris numele nu pare sa fie eleva.

| MariusApostol a răspuns (pentru darrio2007):

Nu fabuleaza nimeni uite aici Consultatie Stomatologica gratuita pentru toata lumea http://dentoplus.ro/promotie/consultatie-stomatologica-gratuita/

| darrio2007 a răspuns (pentru MariusApostol):

Unde?