| RapBim a întrebat:

Cand termini o facultate de management ca ce poti lucra si cat salariu o sa ai?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Alexandru_2000 a răspuns:

Pai de exemplu. Eu am un prieten care e Manager la un Magazin De Mobila italiana. Nu stiu exact ce salariu are. dar face ceva. Deci ai putea sa fi Manager la ce vrei. daca gasesti un post bun! Sper ca te-am ajutat! Daca te-am ajutat, Fundita! big grin! O zi Buna!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai impresia ca dupa ce temini facultatea brusc ai si o meserie in mana si un salariu fix?

POti in meseria asta sa incepi si ca vanzator pana sa ajungi sa fii manager sau sa lucrezi ceva in bransa. Totul tine de cat de bun esti si ce coate dai in stanga si dreapta.

Salariu pleaa de la minimul pe economie pana la cat de bun esti si ce stii sa faci

| BlitzLikeXd a răspuns:

2-3 ani poate salariu atractiv poate

| RapBim explică:

Specificati locul de munca va rog si salariul in lei si tot ce trebuie sa faci (stagiu, etc.)