| XatomisX a întrebat:

Cand trebuie sa ma duc la scoala sa imi fac dosarul cu bacul si toate tampeniile?

1 răspuns:
| Roibu a răspuns:

Da! va trebui sa ai un dosar complet cu actele cerute de ei Nu uita a traim in Romania Tara cu cele mai multa Birocratie. In definitiv la întrebarea ta va trebui sa ai actele necesare si intreaba din timp ce iti trebuie pentru ca strangearea lor si completarea/depunerea Dosarului va dura timp Iti urez sincer Succes! Cu Respect Roibu Constantin