| Andreea991224 a întrebat:

Care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut la liceul Sincai din Bucuresti? Credeti ca vor mai scadea notele? Multumesc.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile din 2014 la linkul :
http://admitere.edu.ro/2014/staticRepI/j/B/lic/161/

Mediile pot varia ( pot creşte sau scădea ) în funcţie de "concurenţă" ( media celor care vor opta pentru acest liceu )...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mediile s.ar putea sa creasca sau sa scada, depinde ce elevi vor intra acolo, dar din cate am auzit, pentru ca si eu voiam sa il aleg, este bun, dar poate chiar prea bun si iti ia tot timpul.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti 9.18-9.34. Eu as spune ca meddile de admitere o sa fie mai mici acest an.