| GoBackInFuture a întrebat:

Credeti ca mediile de la liceele din Bucuresti vor scadea sau vor creste anul acesta? De ce? Si, daca am media 9, 22 si vreau sa intru la un liceu la care s-a intrat cu 9, 37, credeti ca am vreo sansa? sau imi irosesc degeaba o optiune? va fi bataie mare pentru liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti? Multumesc mult tuturor raspunsurilor ajutatoare big grin

4 răspunsuri:
| florinvalentin99 a răspuns:

Conteaza daca elevii isi doresc sa treaca si invata. Dar la o medie de 9, 22, sunt sigur ca o sa intri deoarece nu multi au pus burta pe carte ca tine. Unii probabil au medii de 4, 50. Dar eu cred ca vei reusi. Bafta!

| catacatalin94 a răspuns:

9,22 e o medie mare, eu cred ca o sa intrii. De fapt nu cred........sunt sigur ca o sa intrii, oricum baftawinking

| GoBackInFuture explică (pentru catacatalin94):

Ok, mersi mult pentru incurajare big grin, dar problema mea e ca anul trecut s-a intrat cu 9, 37 la mate-info si nu stiu daca anul asta are sa. scada sau sa creasca, plus ca as fi undeva la limita si nu prea stiu daca sa-l mai pun sau nu, tu ce crezi? Sunt totusi multi cu medii mult mai mari si nu stiu daca intru

| catacatalin94 a răspuns (pentru GoBackInFuture):

Lol man.Pai daca avam eu media ta....fi mai optimist pune optiunea unde ai vrea tu mai mult, la 2-3licee profilul preferat si mai pune 1profil care sa iti asigure un profil bun