| Demeister a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna facultate de medicina din Romania?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La Bucuresti.

| WaterDrop a răspuns:

Cluj > Iasi > Bucuresti

| suntserios a răspuns (pentru WaterDrop):

Le-ai facut pe toate de le poti clasifica asa?

| WaterDrop a răspuns (pentru suntserios):

Am facut`o pe cea din Bucuresti si m`a dezamagit, iar din discutii cu colegi care le-au incercat si pe restul cred ca sunt destul de capabil sa fac o clasificare.Normal insa, este doar o parere.

| alexandrualind a răspuns:

In Bucuresti sunt cele mai bune!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Toate facultatile sunt bune, dar conteaza cadrele didactice si cum intelegi tu metoda lor de predare.

| florinflorescu a răspuns:

UMF Cluj, da clasa la toate.
La Iasi examenele se iau cu bani.
La Bucuresti daca ai norocul sa dai peste profi buni, daca dai peste plictisiti...asa vei fi si tu.

| Apocalipsa22 a răspuns:

UMF Iasi

| Demeister explică (pentru Apocalipsa22):

UMF Bucuresti sau UMF Cluj nu sunt mai bune?

| DragonLore a răspuns:

Universitatea de Medicina si Farmacie Carol Davila din Bucuresti cred!