| Craiovamax a întrebat:

Care dintre voi este la Academia de Politie din Bucuresti?
M-ar interesa sa stiu cum ati intrat acolo (media sau testele la care ati fost supusi) si sa imi povestiti cum e pe acolo (ma refer la ce materii faceti, ce activitati aveti pe acolo). Rog doar cei care sunt/au absolvit Academia de Politie sa imi raspunda.Multumesc anticipat. PS:Toate raspunsurile care le consider bune vor primi inteligent iar cel mai bun raspuns va primi funda mult ravnitabig grin

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca vei pastra fundita. cei care au terminat academia sau sunt acolo. nu sunt pe acest site [ sunt ocupati]cred ca mi dai stupid nu hmmm

| Craiovamax explică:

Si eu gandesc la fel EUSIATIT, dar ma gandeam ca poate din intamplare, unul din cei 63120 de utilizatori a trecut pe la Academia de Politie.